Ana Sayfa
Sendikamızdan Haberler
ADANA ŞUBE TEŞKİLAT ÇALIŞMALARIMIZ VE ZİYARETLERİMİZ.

Sendikamızdan Haberler

Eyl 04
ZABITA HAFTASI KUTLU OLSUN


ZABITA HAFTASI KUTLU OLSUN
&

...

Ağu 11
TEMMUZ AYI ASGARİ GEÇİM SONUÇLARI AÇIKLANDI

TEMMUZ AYI ASGARİ GEÇİM SONUÇLARI AÇIKL...

Haz 18
KURULUŞUMUZUN 26. YILI KUTLU OLSUN

KURULUŞUMUZUN 26. YILI KUTLU OLSUN...

May 18
19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

"Aziz Türk milletinin makus talihinin değiştiği 19...

May 16
TÜRKİYE KAMU-SEN`DEN FİLİSTİN`E DESTEK

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve Y&...

May 01
1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜNDE ATA’MIZIN HUZURUNDAYDIK

Türkiye Kamu-Sen, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gün&uu...

Nis 24
TÜRKİYE KAMU-SEN’İN YENİ GENEL BAŞKANI “ÖNDER KAHVECİ”

TÜRKİYE KAMU-SEN’İN YENİ GENEL BAŞKANI “&Ou...

ADANA ŞUBE TEŞKİLAT ÇALIŞMALARIMIZ VE ZİYARETLERİMİZ.

 Genel Başkan Yardımcılarımız  Ali Rıza KAYAR, Hasan Hüseyin UYGUN, ve Adana  Şube Başkanımız Selçuk DİKER, Şube Başkan Yardımcılarımız Doğan SÖKMEN ve Sertaç KUTLU ile Adana Aski Genel Müdürü sayın Hüseyin OBRUKÇU beyi, daha önce  Konya Şube Başkanımız olana Adana Aski Genel Müdürlüğünde Çevre Koruma Daire Başkanlığı görevine başlayan Ahmet SAY beyi, Adana Şube Başkan Yardımcımız Murat ÜNLÜ’ yü ve  Yüreğir Belediye çalışanı üyelerimizi, Adana İl Temsilciliğini, Çukurova Belediyesi üyemizi ve Belediye çalışanı memurları, Adana Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanı  Murat KÜTÜKÇÜ beyi, Şube Müdürlerini ve memurları ziyaret ederek sendikamıza yeni üyelikler yaparak sendikal faaliyetlerimiz ve kazanımlarımız hakkında bilgilendirdik. Kendileri de ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirterek çalışmalarımızda başarılar dilediler.Adana Şubemizin öncülüğünde yapım aşamasında olan Türk Yerel Hizmet-Sen sitemizin inşaatını yapan Eşrefoğlu İnşaat ve Mimarlık sahibi Taha Yasin ÖZDEMİR ile birlikte yerinde incelmelerde bulunduk.

ADANA POZANTI BELEDİYESİ İLE SOSYAL DENGE TAZMİNATI SÖZLEŞMESİ İMZALADIK.
Sözleşme Pozantı Belediye Başkanı Sayın M. Sami BAYSAL ile Sendikamızın Genel Başkan Yardımcıları  Ali Rıza KAYAR, Hasan Hüseyin UYGUN, Hüseyin ARSLANKÖYLÜ, Adana Şube Başkanımız Selçuk DİKER arasında Başkanlık makamında imzalandı.
İmza töreninde Genel Merkez Denetleme Kurulu Üyemiz Ali Tahir MERT, Poazantı Belediye temsilcimiz Metin KAYA ve üyelerimiz  hazır bulundu.
 
Başkan BAYSAL, “İmkanlarımız  oranında personelin bütçesine katkıda bulunmak, çalışma şevkini, performansını arttırmak ve vatandaşa daha iyi hizmet verebilmelerini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu. 
Genel Başkan Yardımcımız Ali Rıza KAYAR ise Başkan BAYSAL ’a çalışanlara vermiş olduğu değerden dolayı teşekkür ederek, Sözleşmenin hayırlı olmasını diledi.