Ana Sayfa
Sendikamızdan Haberler
ÇANKIRI ŞUBE İLE KARABÜK ZİYARETİ VE TEŞKİLAT ÇALIŞMAMIZ

Sendikamızdan Haberler

Eyl 16
Dörtyol Belediye Başkanı Sayın Fadıl KESKİN ‘i Makamında Ziyaret Ettik

Dörtyol Belediye Başkanı Sayın Fadıl KESKİN &ls...

Eyl 04
ZABITA TEŞKİLAT FEDARASYONU GENEL BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU SENDİKAMIZ

ZABITA TEŞKİLAT FEDARASYONU GENEL BAŞKANI VE YÖNETİM KU...

Ağu 31
ZABITA HAFTASI KUTLU OLSUN

ZABITA HAFTASI KUTLU OLSUN
 


...

Ağu 29
30 AĞUSTOS ZAFERİMİZİN 97.YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

30 AĞUSTOS ZAFERİMİZİN 97.YILDÖNÜMÜ K...

Ağu 19
KAHVECİ: BÜTÇE ONLARINSA, MEYDANLAR BİZİMDİR

KAHVECİ: BÜTÇE ONLARINSA, MEYDANLAR BİZİMDİR...

Ağu 17
HÜKÜMETTEN MEMURA “SEFALET” TEKLİFİ

HÜKÜMETTEN MEMURA “SEFALET” TE...

Tem 29
SARUHANLI BELEDİYE BAŞKANI'NI MAKAMINDA ZİYARET ETTİK

SARUHANLI BELEDİYE BAŞKANI'NI MAKAMINDA ZİYARET ETTİK...

Tem 25
TALEPLERİMİZİ BAKAN ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK’A TESLİM ETTİK

TALEPLERİMİZİ BAKAN ZEHRA ZÜMRÜT SEL&Ccedi...

Tem 24
TOPLU SÖZLEŞME TALEPLERİ

TOPLU SÖZLEŞME TALEPLERİ
 
...

Tem 23
TOPLU SÖZLEŞME TALEPLERİMİZİ AÇIKLADIK

TOPLU SÖZLEŞME TALEPLERİMİZİ AÇIKLADIK...

ÇANKIRI ŞUBE İLE KARABÜK ZİYARETİ VE TEŞKİLAT ÇALIŞMAMIZ

Karabük Belediye Başkanı’nı Makamında Ziyaret Ettik
Genel Başkanımız Mustafa YORULMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız Ali Rıza KAYAR, Hasan Hüseyin UYGUN, Çankırı Şube Başkanı Erol SELCİ, Çankırı Şube Başkan Yardımcısı İsmail BÜYÜKKALE, Karabük İl Temsilcisi Metin GÜL ve Karabük Belediyesi İşyeri Sendika Temsilcisi Ramazan ŞAHİN ile birlikte Karabük Belediye Başkanı Rafet VERGİLİ'yi makamında ziyarette bulunduk ve plaket hediye ettik.Sosyal Denge Tazminat Sözleşmesi ‘nin yapılması ile ilgili talepte bulunuldu. Sayın VERGİLİ en kısa sürede personeli mağdur etmeyecek şekilde imzalayacağını beyan etti.Tekrar hayırlı olsun diyerek, çalışmalarında başarılar diledik.

Eskipazar Belediye Başkanı’nı Makamında Ziyaret Ettik
Genel Başkanımız Mustafa YORULMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız Ali Rıza KAYAR, Hasan Hüseyin UYGUN, Çankırı Şube Başkanı Erol SELCİ, Çankırı Şube Başkan Yardımcısı İsmail BÜYÜKKALE, Karabük İl Temsilcisi Metin GÜL ve Karabük Belediyesi İşyeri Sendika Temsilcisi Ramazan ŞAHİN ile birlikte  Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin DÖNMEZ’i makamında ziyarette bulunduk ve plaket hediye ettik. Sosyal Denge Tazminat Sözleşmesi ‘nin yapılması ile ilgili talepte bulunuldu. Sayın VERGİLİ en kısa sürede personeli mağdur etmeyecek şekilde imzalayacağını beyan etti.Tekrar hayırlı olsun diyerek, çalışmalarında başarılar diledik.Yenice Belediyesi İle Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi İmzaladık.
Genel Başkanımız Mustafa Yorulmaz, Genel Başkan Yardımcılarımız Ali Rıza KAYAR, Hasan Hüseyin UYGUN, Çankırı Şube Başkanı Erol SELCİ, Çankırı Şube Başkan Yardımcısı İsmail BÜYÜKALE, Karabük İl Temsilcisi Metin GÜL ve Karabük Belediyesi İşyeri Sendika Temsilcisi Ramazan ŞAHİN ile birlikte Yenice Belediye Başkanı Zeki ÇAYLI’yı makamında ziyarette bulunduk ve plaket hediye ettik.
Sayın ÇAYLI yaptığı konuşmada personele bütçemiz oranında katkıda bulunmak çalışma şevkini performansını arttırmak,vatandaşımıza daha iyi hizmet vermelerini sağlamak bizleri memnun eder sözleşme hayırlı uğurlu olsun dedi.
Genel Başkanımız Mustafa YORULMAZ’da Sayın Başkana çalışana vermiş olduğu değerden dolayı teşekkür ederek sözleşmenin hayırlı olmasını diledi.Yortan Belediyesi İle Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi İmzaladık.
Genel Başkanımız Mustafa YORULMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız Ali Rıza KAYAR, Hasan Hüseyin UYGUN, Çankırı Şube Başkanı Erol SELCİ, Çankırı Şube Başkan Yardımcısı İsmail BÜYÜKKALE, Karabük İl Temsilcisi Metin GÜL ve Karabük Belediyesi İşyeri Sendika Temsilcisi Ramazan ŞAHİN ile birlikte Yortan  Belediye Başkanı Ali ŞIK’ı makamında ziyarette bulunduk ve plaket hediye ettik.
Sayın ŞIK yaptığı konuşmada personele bütçemiz oranında katkıda bulunmak çalışma şevkini performansını arttırmak,vatandaşımıza daha iyi hizmet vermelerini sağlamak bizleri memnun eder sözleşme hayırlı uğurlu olsun dedi.
Genel Başkanımız Mustafa YORULMAZ’da Sayın Başkana çalışana vermiş olduğu değerden dolayı teşekkür ederek sözleşmenin hayırlı olmasını diledi.