Ana Sayfa
Sendikamızdan Haberler
ÇANKIRI ŞUBE İLE KARABÜK ZİYARETİ VE TEŞKİLAT ÇALIŞMAMIZ

Sendikamızdan Haberler

Haz 19
YOZGAT-ÇORUM TEŞKİLAT ÇALIŞMAMIZ

YOZGAT-ÇORUM TEŞKİLAT ÇALIŞMAMIZ...

Haz 14
İzmir Tire Belediye Başkanı'nı Makamında Ziyaret Ettik

İzmir Tire Belediye Başkanı'nı Makamında Ziyaret Ettik...

Haz 13
Manisa Teşkilat Çalışmamız

Manisa Teşkilat Çalışmamız...

Haz 12
Balıkesir Teşkilat Çalışmamız

Balıkesir Teşkilat Çalışmamız...

May 31
RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
 
...

May 29
Gölbaşı Belediyesi İle Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi İmzaladık.

Gölbaşı Belediyesi İle Sosyal Denge Tazmin...

May 17
May 15
ÇANKIRI ŞUBE İLE KARABÜK ZİYARETİ VE TEŞKİLAT ÇALIŞMAMIZ

ÇANKIRI ŞUBE İLE KARABÜK ZİYARETİ VE TEŞ...

May 10
ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

Başta şehit analarımız olmak üzere tüm annelerin v...

May 06
Konya Şubemizde Teşkilat Çalışmaları

 Konya Şubemizde Teşkilat Çalışmaları...

ÇANKIRI ŞUBE İLE KARABÜK ZİYARETİ VE TEŞKİLAT ÇALIŞMAMIZ

Karabük Belediye Başkanı’nı Makamında Ziyaret Ettik
Genel Başkanımız Mustafa YORULMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız Ali Rıza KAYAR, Hasan Hüseyin UYGUN, Çankırı Şube Başkanı Erol SELCİ, Çankırı Şube Başkan Yardımcısı İsmail BÜYÜKKALE, Karabük İl Temsilcisi Metin GÜL ve Karabük Belediyesi İşyeri Sendika Temsilcisi Ramazan ŞAHİN ile birlikte Karabük Belediye Başkanı Rafet VERGİLİ'yi makamında ziyarette bulunduk ve plaket hediye ettik.Sosyal Denge Tazminat Sözleşmesi ‘nin yapılması ile ilgili talepte bulunuldu. Sayın VERGİLİ en kısa sürede personeli mağdur etmeyecek şekilde imzalayacağını beyan etti.Tekrar hayırlı olsun diyerek, çalışmalarında başarılar diledik.

Eskipazar Belediye Başkanı’nı Makamında Ziyaret Ettik
Genel Başkanımız Mustafa YORULMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız Ali Rıza KAYAR, Hasan Hüseyin UYGUN, Çankırı Şube Başkanı Erol SELCİ, Çankırı Şube Başkan Yardımcısı İsmail BÜYÜKKALE, Karabük İl Temsilcisi Metin GÜL ve Karabük Belediyesi İşyeri Sendika Temsilcisi Ramazan ŞAHİN ile birlikte  Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin DÖNMEZ’i makamında ziyarette bulunduk ve plaket hediye ettik. Sosyal Denge Tazminat Sözleşmesi ‘nin yapılması ile ilgili talepte bulunuldu. Sayın VERGİLİ en kısa sürede personeli mağdur etmeyecek şekilde imzalayacağını beyan etti.Tekrar hayırlı olsun diyerek, çalışmalarında başarılar diledik.Yenice Belediyesi İle Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi İmzaladık.
Genel Başkanımız Mustafa Yorulmaz, Genel Başkan Yardımcılarımız Ali Rıza KAYAR, Hasan Hüseyin UYGUN, Çankırı Şube Başkanı Erol SELCİ, Çankırı Şube Başkan Yardımcısı İsmail BÜYÜKALE, Karabük İl Temsilcisi Metin GÜL ve Karabük Belediyesi İşyeri Sendika Temsilcisi Ramazan ŞAHİN ile birlikte Yenice Belediye Başkanı Zeki ÇAYLI’yı makamında ziyarette bulunduk ve plaket hediye ettik.
Sayın ÇAYLI yaptığı konuşmada personele bütçemiz oranında katkıda bulunmak çalışma şevkini performansını arttırmak,vatandaşımıza daha iyi hizmet vermelerini sağlamak bizleri memnun eder sözleşme hayırlı uğurlu olsun dedi.
Genel Başkanımız Mustafa YORULMAZ’da Sayın Başkana çalışana vermiş olduğu değerden dolayı teşekkür ederek sözleşmenin hayırlı olmasını diledi.Yortan Belediyesi İle Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi İmzaladık.
Genel Başkanımız Mustafa YORULMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız Ali Rıza KAYAR, Hasan Hüseyin UYGUN, Çankırı Şube Başkanı Erol SELCİ, Çankırı Şube Başkan Yardımcısı İsmail BÜYÜKKALE, Karabük İl Temsilcisi Metin GÜL ve Karabük Belediyesi İşyeri Sendika Temsilcisi Ramazan ŞAHİN ile birlikte Yortan  Belediye Başkanı Ali ŞIK’ı makamında ziyarette bulunduk ve plaket hediye ettik.
Sayın ŞIK yaptığı konuşmada personele bütçemiz oranında katkıda bulunmak çalışma şevkini performansını arttırmak,vatandaşımıza daha iyi hizmet vermelerini sağlamak bizleri memnun eder sözleşme hayırlı uğurlu olsun dedi.
Genel Başkanımız Mustafa YORULMAZ’da Sayın Başkana çalışana vermiş olduğu değerden dolayı teşekkür ederek sözleşmenin hayırlı olmasını diledi.