Ana Sayfa
Sendikamızdan Haberler
Balıkesir Teşkilat Çalışmamız

Sendikamızdan Haberler

Tem 23
TOPLU SÖZLEŞME TALEPLERİMİZİ AÇIKLADIK

TOPLU SÖZLEŞME TALEPLERİMİZİ AÇIKLADIK...

Tem 09
KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI İLE SOSYAL DENGE TAZMİNATI İLE İLGİLİ GÖRÜŞME

KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI İLE SOSYAL DENGE TAZMİNATI İLE...

Tem 05
Isparta Şube Teşkilat Çalışmamız

Isparta Şube Teşkilat Çalışmamız...

Tem 04
ANTALYA ŞUBE TEŞKİLAT ÇALIŞMAMIZ

ANTALYA ŞUBE TEŞKİLAT ÇALIŞMAMIZ...

Haz 24
TÜRKİYE KAMU-SEN 27. YAŞINI BÜYÜK BİR COŞKUYLA VE GURURLA KUTLADI

TÜRKİYE KAMU-SEN 27. YAŞINI BÜYÜK BİR COŞKUYL...

Haz 24
TÜRKİYE KAMU-SEN YÜKSEK İSTİŞARE KURULU

TÜRKİYE KAMU-SEN YÜKSEK İSTİŞARE KURULU...

Haz 19
YOZGAT-ÇORUM TEŞKİLAT ÇALIŞMAMIZ

YOZGAT-ÇORUM TEŞKİLAT ÇALIŞMAMIZ...

Haz 14
İzmir Tire Belediye Başkanı'nı Makamında Ziyaret Ettik

İzmir Tire Belediye Başkanı'nı Makamında Ziyaret Ettik...

Haz 13
Manisa Teşkilat Çalışmamız

Manisa Teşkilat Çalışmamız...

Haz 12
Balıkesir Teşkilat Çalışmamız

Balıkesir Teşkilat Çalışmamız...

Balıkesir Teşkilat Çalışmamız

Genel Başkanımız Mustafa YORULMAZ, Genel  Başkan Yardımcılarımız Ali Rıza KAYAR, Mustafa Ali ALGIN, Balıkesir Şube Başkanı Halil AYDOĞDU, Şube Başkan Yardımcıları Emrah BAYRAK, Özkan ALTINTAŞ, Bünyamin SAĞLAM ile MHP Balıkesir İl Başkanı Sayın Orhan DERELİ’yi makamında ziyaret ettik. Heyetimiz ile Sendikal konuları, güncel konular ile ilgili istişare ederek Belediye personeli Üyelerimiz hakkında temaslarda bulunduk. MHP Balıkesir İl Başkanı Sayın Orhan DERELİ’ye Sendika Heyetimize gösterdikleri nezaket ve hoş karşılamalarından dolayı çok teşekkür ederiz
 
Genel Başkanımız  Mustafa YORULMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız  Ali Rıza KAYAR, Mustafa Ali ALGIN, Balıkesir Şube Başkanı Halil AYDOĞDU, Şube Başkan Yardımcıları Emrah BAYRAK, Özkan ALTINTAŞ, Bünyamin SAĞLAM ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Sayın Mustafa KÜÇÜKKAPDAN'ı makamında ziyaret ettik. Heyetimiz Genel Sekreter Mustafa KÜÇÜKKAPDAN ile Sendikal konuları, güncel konular ile ilgili istişare ederek Belediye personeli Üyelerimiz hakkında temaslarda bulunmuşlardır. Genel Sekreter Mustafa KÜÇÜKKAPDAN'ın Sendika Heyetimize gösterdikleri nezaket ve hoş karşılamalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Mustafa YORULMAZ, Genel Başkan Yardımlarımız Ali Rıza KAYAR, Mustafa Ali ALGIN,Balıkesir Şube Başkanı Halil AYDOĞDU, Şube Başkan Yardımcıları Emrah BAYRAK, Özkan ALTINTAŞ, Bünyamin SAĞLAM ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sayın Yasin SAGAY'ı makamında ziyaret ettik. Heyetimiz Başkan Vekili Yasin SAGAY ile Sendikal konuları, güncel konular ilgili istişare ederek Belediye personeli Üyelerimiz hakkında temaslarda bulunmuşlardır. Başkan Vekili Yasin SAGAY'ın Sendika Heyetimize gösterdikleri nezaket ve hoş karşılamalarından dolayı çok teşekkür ederiz.
 
Genel Başkanımız Mustafa YORULMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız Ali Rıza KAYAR, Mustafa Ali ALGIN, Balıkesir Şube Başkanı Halil AYDOĞDU, Şube Başkan Yardımcıları Emrah BAYRAK, Özkan ALTINTAŞ ve Bünyamin SAĞLAM ile Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Hasan AVCI'yı makamında ziyaret ettik. Heyetimiz Hasan AVCI ile Sendikal konuları, güncel konular ile ilgili istişare ederek Belediye personeli Üyelerimiz hakkında temaslarda bulunmuşlardır. Altıeylül Belediye Başkanı Hasan AVCI Sendika Heyetimize gösterdikleri nezaket ve hoş karşılaşmalarından dolayı çok teşekkür ederiz.