Ana Sayfa
Sendikamızdan Haberler
Balıkesir Teşkilat Çalışmamız

Sendikamızdan Haberler

Kas 12
BU BÜTÇE MEMURUN BÜTÇESİ DEĞİL

BU BÜTÇE MEMURUN BÜTÇESİ DEĞİL

...

Kas 09
10 Kasım Atamızı Anıyoruz

10 Kasım Atamızı Anıyoruz
 
...

Kas 01
“HAKLI DAVA GÜÇLÜ SENDİKA”

“HAKLI DAVA GÜÇLÜ SENDİKA”

Eki 28
CUMHURİYETİMİZİN 96.YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

CUMHURİYETİMİZİN 96.YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

Eki 15
MANİSA ŞUBE TEŞKİLAT ÇALIŞMAMIZ

MANİSA ŞUBE TEŞKİLAT ÇALIŞMAMIZ

Eki 01
DOĞU TÜRKİSTAN’IN ÇIĞLIĞINI TÜM DÜNYA DUYMALIDIR

DOĞU TÜRKİSTAN’IN ÇIĞLIĞINI TÜ...

Eyl 30
2019 Yılı Görevde Yükselme Sınavı Eğitim Programı

2019 Yılı Görevde Yükselme Sınavı Eğitim P...

Eyl 24
İTFAİYE HAFTASI KUTLU OLSUN

İTFAİYE HAFTASI KUTLU OLSUN...

Eyl 16
Dörtyol Belediye Başkanı Sayın Fadıl KESKİN ‘i Makamında Ziyaret Ettik

Dörtyol Belediye Başkanı Sayın Fadıl KESKİN &ls...

Eyl 04
ZABITA TEŞKİLAT FEDARASYONU GENEL BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU SENDİKAMIZ

ZABITA TEŞKİLAT FEDARASYONU GENEL BAŞKANI VE YÖNETİM KU...

Balıkesir Teşkilat Çalışmamız

Genel Başkanımız Mustafa YORULMAZ, Genel  Başkan Yardımcılarımız Ali Rıza KAYAR, Mustafa Ali ALGIN, Balıkesir Şube Başkanı Halil AYDOĞDU, Şube Başkan Yardımcıları Emrah BAYRAK, Özkan ALTINTAŞ, Bünyamin SAĞLAM ile MHP Balıkesir İl Başkanı Sayın Orhan DERELİ’yi makamında ziyaret ettik. Heyetimiz ile Sendikal konuları, güncel konular ile ilgili istişare ederek Belediye personeli Üyelerimiz hakkında temaslarda bulunduk. MHP Balıkesir İl Başkanı Sayın Orhan DERELİ’ye Sendika Heyetimize gösterdikleri nezaket ve hoş karşılamalarından dolayı çok teşekkür ederiz
 
Genel Başkanımız  Mustafa YORULMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız  Ali Rıza KAYAR, Mustafa Ali ALGIN, Balıkesir Şube Başkanı Halil AYDOĞDU, Şube Başkan Yardımcıları Emrah BAYRAK, Özkan ALTINTAŞ, Bünyamin SAĞLAM ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Sayın Mustafa KÜÇÜKKAPDAN'ı makamında ziyaret ettik. Heyetimiz Genel Sekreter Mustafa KÜÇÜKKAPDAN ile Sendikal konuları, güncel konular ile ilgili istişare ederek Belediye personeli Üyelerimiz hakkında temaslarda bulunmuşlardır. Genel Sekreter Mustafa KÜÇÜKKAPDAN'ın Sendika Heyetimize gösterdikleri nezaket ve hoş karşılamalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Mustafa YORULMAZ, Genel Başkan Yardımlarımız Ali Rıza KAYAR, Mustafa Ali ALGIN,Balıkesir Şube Başkanı Halil AYDOĞDU, Şube Başkan Yardımcıları Emrah BAYRAK, Özkan ALTINTAŞ, Bünyamin SAĞLAM ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sayın Yasin SAGAY'ı makamında ziyaret ettik. Heyetimiz Başkan Vekili Yasin SAGAY ile Sendikal konuları, güncel konular ilgili istişare ederek Belediye personeli Üyelerimiz hakkında temaslarda bulunmuşlardır. Başkan Vekili Yasin SAGAY'ın Sendika Heyetimize gösterdikleri nezaket ve hoş karşılamalarından dolayı çok teşekkür ederiz.
 
Genel Başkanımız Mustafa YORULMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız Ali Rıza KAYAR, Mustafa Ali ALGIN, Balıkesir Şube Başkanı Halil AYDOĞDU, Şube Başkan Yardımcıları Emrah BAYRAK, Özkan ALTINTAŞ ve Bünyamin SAĞLAM ile Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Hasan AVCI'yı makamında ziyaret ettik. Heyetimiz Hasan AVCI ile Sendikal konuları, güncel konular ile ilgili istişare ederek Belediye personeli Üyelerimiz hakkında temaslarda bulunmuşlardır. Altıeylül Belediye Başkanı Hasan AVCI Sendika Heyetimize gösterdikleri nezaket ve hoş karşılaşmalarından dolayı çok teşekkür ederiz.