Ana Sayfa
Sendikamızdan Haberler
KONYA ŞUBEMİZDE TEŞKİLAT ÇALIŞMASI

Sendikamızdan Haberler

Mar 08
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

Türk Yerel Hizmet –Sen  Genel Başkanı Mustaf...

Mar 04
SAMSUN ŞUBEMİZDE TEŞKİLAT ÇALIŞMASI

Samsun Şubemizde 1-3 Mart Tarihleri Arasında Teşkila...

Şub 25
Kütahya Şubemizde 1.Olağan Genel Kurul Yapıldı

Afyon Şubemiz bünyesinde “Kütahya İl Temsilc...

Şub 19
KASTAMONU ŞUBEMİZDE TEŞKİLAT ÇALIŞMASI

Kastamonu Şubemizde 17-18 Şubat Tarihleri Arasında T...

Oca 15
Manisa Şube’de Teşkilat Çalışması

Manisa Şube’de Teşkilat Çalışması...

Oca 15
Isparta-Burdur Teşkilat Çalışması

12-15 Ocak Tarihleri Arasında Isparta-Burdur Teşkilat Kapsam...

Oca 13
YOZGAT ŞUBEMİZDE TEŞKİLAT ÇALIŞMASI

Yozgat Şubemizde teşkilat çalışması kapsamında Yozgat, Yozga...

Oca 08
KONYA ŞUBEMİZDE TEŞKİLAT ÇALIŞMASI

Konya şubemizde teşkilat çalışması kapsamında Karaman...

Oca 06
ENFLASYON ATLI, MEMUR YAYA

2020 yılı enflasyon rakamları belli oldu. Buna göre 202...

KONYA ŞUBEMİZDE TEŞKİLAT ÇALIŞMASI

Konya şubemizde teşkilat çalışması kapsamında Karaman Belediyesi ile Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı. Ardından Ereğli ve Aksaray’da belediyelerimiz ziyaret edildi.

7 Ocak 2021 Perşembe günü Karaman Belediyesi ile Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı. Yapılan imza töreninde Karaman Belediye Başkanı Sayın Savaş KALAYCI adına Başkan Vekili Sayın İlknur HARANİ, Genel Başkanımız Sayın Mustafa YORULMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Hüseyin ARSLANKÖYLÜ, Sayın Mustafa Ali ALGIN, İşyeri temsilcimiz Sayın Servet ERTÜRK, Başkan Yardımcıları Sayın E. Hüsamettin ASLAN, Sayın Mahmut GÜVENTÜRK,  Özel Kalem Müdürü Sayın Mehmet KARA, Muhtarlık İşleri Müdürü Murat TONGÜN ve bazı üyelerimiz katıldı. Yaklaşık %25 oranında yapılan artıştan üyelerimiz memnuniyetini dile getirdi.

Aynı gün öğleden sonra Karaman Belediye Başkanı Sayın Hüseyin OBRUKÇU makamında ziyaret edildi. Ziyarete Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Konya Eski Şube Başkanımız Sayın Ahmet SAY eşlik etti.

8 Ocak 2021 Cuma günü MHP Aksaray İl Başkanı Sayın Av. Mustafa ÇÖLKESEN, Aksaray-Bağlıkaya Belediye Başkanı Sayın Dursun ESER, Aksaray-Ağaçören Belediye Başkanı Sayın Yaşar BEKLEVİÇ makamlarında ziyaret edildi. Sendikal konular ile üyelerimizin sorunları ile Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmeleri konuları görüşüldü. Ardından Türkiye Kamu-Sen İl temsilcisi Sayın Taner KARA ve Aksaray İl temsilcimiz Sayın Halil İbrahim KÜRKÇÜ ile de istişarede bulunuldu. Görüşmelere Genel Başkanımız Sayın Mustafa YORULMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Hüseyin ARSLANKÖYLÜ ve Sayın Mustafa Ali ALGIN katıldı.