Ana Sayfa
Basın Haberleri
KONCUK: TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞOLSUN

Basın Haberleri

Ara 10
TÜRK YEREL HİZMET-SEN GENEL BAŞKANI’NDAN SEYDİŞEHİR’E ZİYARET

ürkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Yerel Hizmet-Se...

Ağu 09
KURBAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

KURBAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN...

May 13
TÜM ANNELERİN GÜNÜ'NÜ KUTLUYORUZ.

Türk Yerel Hizmet Sen Genel Merkezi Anneler G...

May 02
ÇALIŞANLARIN GÜR SESİ 1 MAYIS’TA ESKİŞEHİR’DEN YÜKSELDİ

Türkiye Kamu-Sen olarak, hiçbir şeyin ardına sak...

Mar 07
TÜRK METAL SENDİKASI’NA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ

TÜRK METAL  SENDİKASI’NA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORU...

Kas 23
TÜRKİYE KAMU-SEN YÖNETİM KURULU “KKTC”DE

TÜRKİYE KAMU-SEN YÖNETİM KURULU “KKTC”...

Ağu 18
KONCUK: TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞOLSUN

KONCUK: TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞOLSUN...

Tem 15

ERZİNCAN ŞUBE YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ NAFİZ ARSLAN G...

Tem 12
CEZALANDIRMAYA YÖNELİK BİR PERFORMANS SİSTEMİNE EN SERT TEPKİYİ VERİRİ

CEZALANDIRMAYA YÖNELİK BİR PERFORMANS SİSTEMİNE EN SERT...

Haz 09
MAYIS ASGARİ GEÇİM SONUÇLARI AÇIKLANDI

MAYIS ASGARİ GEÇİM SONUÇLARI AÇIKLANDI...

KONCUK: TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞOLSUN

Hain terör çirkin yüzünü dün akşam saatlerinde Van’da, bu sabah saatlerinde ise Elazığ’da gösterdi.

Van'ın merkez İpekyolu ilçesi İskele Caddesi'ndeki polis evi ve İki Nisan Polis merkezinin bulunduğu binaya terör örgütü PKK'lılar tarafından patlayıcı yüklü araçla gerçekleştirilen saldırıda 2'si sivil 1'i polis 3 kişi şehit olurken 20'si polis olmak üzere 73 kişi yaralandı.

Elazığ’da ise bu sabah saatlerinde Emniyet Müdürlüğüne bomba yüklü araçla saldıran hainler 3 polisimizi şehit ederken, 10’u ağır olmak üzere 100’e yakın vatandaşımızda yaralandı.

Alçak saldırıları lanetleyen Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, şehit polislerimize ve sivil vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet,  Türk milletine ise baş sağlığı diledi.

Genel Başkan Koncuk;

Ülkemizin Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinden  devam eden operasyonlar devam ederken, ne yazık ki acı haberler yüreklerimizi dağlıyor.

Dün akşam saatlerinde Van’da polis evi ve İki Nisan Polis merkezinin bulunduğu binaya saldıran alçaklar, bir polisimizi ve iki sivil vatandaşımızı şehit ederken, 73 vatandaşımızı yaralamışlardır.

Bu sabah saatlerinde ise Elazığ Emniyet Müdürlüğüne bomba yüklü araçla saldıran hainler şu ana kadar üç kahraman polisimizi şehit etmiş, 100’e yakın insanımızı ise yaralamışlardır.

Bin yıldır üzerinde kardeşçe yaşadığımız topraklarımıza, nifak tohumları ekmeye çalışanların bundan önce olduğu gibi bundan sonrada başarılı olamayacaklarını çok iyi biliyoruz.

Gün be gün devam eden bu kalleş saldırılar kardeşliğimizi asla zayıflatmayacak, birlik ve beraberliğimizi bozamayacaktır.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından ülke gündeminde geri planda kalan terörle mücadele konusunda daha önce uyarılarda bulunmuş ve aynı kararlılık ve azimle bu mücadelenin devam etmesi gerektiğinin altını çizmiştik.

Yaşadığımız gelişmelere baktığımızda terörle mücadelenin halen ülkemizin en önemli konularından biri olduğu ortadadır. Bu noktada, yetkililerimiz bölgede güvenliği sağlayıcı tedbirler noktasında ivedilikle adımlar atmalıdırlar.

Türkiye Kamu-Sen camiası adına, Van ve Elazığ Emniyet Müdürlüğüne yapılan bu alçak saldırıları lanetliyor, kahraman şehit polislerimiz ve sivil vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar, yaralılarımıza acil şifalar ve Türk milletine baş sağlığı dileklerimi sunuyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.