Ana Sayfa
Sendikamızdan Haberler
IHLARA BELEDİYESİ’NDEN SENDİKAMIZA ZİYARET

Sendikamızdan Haberler

Kas 12
Kas 10
KAHVECİ: MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

KAHVECİ: MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN...

Kas 05
KAHVECİ: ENFLASYON RAKAMLARI EK ZAM TALEBİMİZİ TEYİT EDİYOR

KAHVECİ: ENFLASYON RAKAMLARI EK ZAM TALEBİMİZİ TEYİT EDİYOR...

Kas 02
EK GÖSTERGE VE EMEKLİLİKTE YAŞANAN SORUNLAR İÇİN ELİMİZİ TAŞIN ALTINA

EK GÖSTERGE VE EMEKLİLİKTE YAŞANAN SORUNLAR İÇİN...

Eki 31
2018 Yılı Başkanlar Kurulu Toplantımız 27 Ekim Tarihinde Antalya'da Ge

2018 Yılı Başkanlar Kurulu Toplantımız 27 Ekim Tarihinde Ant...

Eki 30
GENİŞLETİLMİŞ İSTİŞARE VE EĞİTİM TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK. (24-28

GENİŞLETİLMİŞ İSTİŞARE VE EĞİTİM TOPLANTIMIZI GERÇEKL...

Eki 26
TÜRKİYE TEK YÜREK “ANDIMIZ”I OKUDU

TÜRKİYE TEK YÜREK “ANDIMIZ”I OKUDU...

Eki 24
SÖZLEŞMELİLERİN KADROYA GEÇİRİLMESİ KANUN TEKLİFİ TBMM’DE

SÖZLEŞMELİLERİN KADROYA GEÇİRİLMESİ KANUN TEKLİF...

Eki 24
AMASYA’DA “AZİM VE KARARLILIĞIMIZI” BİR KEZ DAHA VURGULADIK

AMASYA’DA “AZİM VE KARARLILIĞIMIZI” BİR KE...

Eki 23

...

IHLARA BELEDİYESİ’NDEN SENDİKAMIZA ZİYARET

Ihlara Belediye Başkanı İsmail Yılmaz ve beraberindeki heyet Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezini ziyaret ederek, Ihlara’nın Kasaba statüsünden İlçe statüsüne geçirilmesi için destek istedi.  

 

İSMAİL YILMAZ: TÜRKİYE KAMU-SEN’İN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ

 

Genel Başkanımız İsmail Koncuk’un Ankara dışında olması sebebiyle Türkiye Kamu-Sen Genel Mali Sekreteri ve Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanımız İlhan Koyuncu’yu ziyaret  eden Ihlara Belediye Başkanı Yılmaz, “Doğal güzellikleri, zengin tarihi ve kültürü ile turizmde önemli bir yer edinen Ihlara’nın Kasaba statüsünden İlçe statüsüne geçebilmesi için Türkiye Kamu-Sen’in desteğini istiyoruz” dedi.

 

İLHAN KOYUNCU : IHLARA, GELECEK NESİLLERE BIRAKACAĞIMIZ EN GÜZEL MİRASLARDAN BİRİDİR

 

Türkiye Kamu-Sen Genel Mali Sekreteri ve Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı İlhan Koyuncu'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Anadolu coğrafyasının saklı hazinelerinden birisi olan Ihlara’nın kıymetli Belediye Başkanı ve beraberindeki heyeti Genel Merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

Ülkemizin her köşesinin sahip olduğu güzellikler geçmişimizden bizlere, bizlerden de gelecek nesillere bırakacağımız en güzel miras olacaktır.

 

Ihlara’da bu güzellikleri içinde barındıran, doğası, tarihi ve kültürü ile Anadolu’nun en kıymetli alanlarından birisidir. Kıymetli Belediye Başkanımızın bu güzel bölgemizi İlçe konumuna taşımak ve turizmde adını tüm dünyaya duyurmak adına gösterdiği bu üstün çaba takdire şayandır.

 

Türkiye Kamu-Sen olarak Ihlara’mızın hak ettiği yere gelmesi, ziyaretçilerinin daha da artması, bölgenin doğası ve tarihinin en güzel şekliyle korunması adına elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimizden kimsenin şüpheniz olmasın” dedi.

 

Ihlara Belediye Başkanı İsmail Yılmaz ve heyeti Türkiye Kamu-Sen Genel Mali  Sekreteri ve Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı İlhan Koyuncu ziyaret ettikten sonra, Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Sağlık-sen  Genel Başkanı Önder Kahveci,Türkiye Kamu-Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Türkiye Kamu-Sen Genel Mali Sekreteri ve  Türk Kültür Sanat-Sen Genel Başkanı Hasan Hüseyin Yılmaz’ı da ziyaret ederek Ihlara’nın ilçe statüsüne geçmesi için destek talep ettiler.

RESİMLER