Ana Sayfa
Sendikamızdan Haberler
IHLARA BELEDİYESİ’NDEN SENDİKAMIZA ZİYARET

Sendikamızdan Haberler

Ağu 11
TEMMUZ AYI ASGARİ GEÇİM SONUÇLARI AÇIKLANDI

TEMMUZ AYI ASGARİ GEÇİM SONUÇLARI AÇIKL...

Haz 18
KURULUŞUMUZUN 26. YILI KUTLU OLSUN

KURULUŞUMUZUN 26. YILI KUTLU OLSUN...

May 18
19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

"Aziz Türk milletinin makus talihinin değiştiği 19...

May 16
TÜRKİYE KAMU-SEN`DEN FİLİSTİN`E DESTEK

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve Y&...

May 01
1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜNDE ATA’MIZIN HUZURUNDAYDIK

Türkiye Kamu-Sen, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gün&uu...

Nis 24
TÜRKİYE KAMU-SEN’İN YENİ GENEL BAŞKANI “ÖNDER KAHVECİ”

TÜRKİYE KAMU-SEN’İN YENİ GENEL BAŞKANI “&Ou...

IHLARA BELEDİYESİ’NDEN SENDİKAMIZA ZİYARET

Ihlara Belediye Başkanı İsmail Yılmaz ve beraberindeki heyet Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezini ziyaret ederek, Ihlara’nın Kasaba statüsünden İlçe statüsüne geçirilmesi için destek istedi.  

 

İSMAİL YILMAZ: TÜRKİYE KAMU-SEN’İN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ

 

Genel Başkanımız İsmail Koncuk’un Ankara dışında olması sebebiyle Türkiye Kamu-Sen Genel Mali Sekreteri ve Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanımız İlhan Koyuncu’yu ziyaret  eden Ihlara Belediye Başkanı Yılmaz, “Doğal güzellikleri, zengin tarihi ve kültürü ile turizmde önemli bir yer edinen Ihlara’nın Kasaba statüsünden İlçe statüsüne geçebilmesi için Türkiye Kamu-Sen’in desteğini istiyoruz” dedi.

 

İLHAN KOYUNCU : IHLARA, GELECEK NESİLLERE BIRAKACAĞIMIZ EN GÜZEL MİRASLARDAN BİRİDİR

 

Türkiye Kamu-Sen Genel Mali Sekreteri ve Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı İlhan Koyuncu'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Anadolu coğrafyasının saklı hazinelerinden birisi olan Ihlara’nın kıymetli Belediye Başkanı ve beraberindeki heyeti Genel Merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

Ülkemizin her köşesinin sahip olduğu güzellikler geçmişimizden bizlere, bizlerden de gelecek nesillere bırakacağımız en güzel miras olacaktır.

 

Ihlara’da bu güzellikleri içinde barındıran, doğası, tarihi ve kültürü ile Anadolu’nun en kıymetli alanlarından birisidir. Kıymetli Belediye Başkanımızın bu güzel bölgemizi İlçe konumuna taşımak ve turizmde adını tüm dünyaya duyurmak adına gösterdiği bu üstün çaba takdire şayandır.

 

Türkiye Kamu-Sen olarak Ihlara’mızın hak ettiği yere gelmesi, ziyaretçilerinin daha da artması, bölgenin doğası ve tarihinin en güzel şekliyle korunması adına elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimizden kimsenin şüpheniz olmasın” dedi.

 

Ihlara Belediye Başkanı İsmail Yılmaz ve heyeti Türkiye Kamu-Sen Genel Mali  Sekreteri ve Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı İlhan Koyuncu ziyaret ettikten sonra, Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Sağlık-sen  Genel Başkanı Önder Kahveci,Türkiye Kamu-Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Türkiye Kamu-Sen Genel Mali Sekreteri ve  Türk Kültür Sanat-Sen Genel Başkanı Hasan Hüseyin Yılmaz’ı da ziyaret ederek Ihlara’nın ilçe statüsüne geçmesi için destek talep ettiler.

RESİMLER