Ana Sayfa
Kurullar

Duyurular Tüm Duyurular

06 May
VEFAT VE TAZİYE

VEFAT VE TAZİYE
 ... devamı

29 Nis
VEFAT VE TAZİYE

VEFAT VE TAZİYE
 ... devamı

20 Mar
Vefat ve Taziye

Vefat ve Taziye
 ... devamı

Yönetim Kurulu - Hasan Hüseyin UYGUN

Yönetim Kurulu - Genel Başkan Yardımcısı / Teşkilat İşleri 18 Şub 2017
Hasan Hüseyin UYGUN

25.03.1964 Eskişehir İnönü İlçesinde doğdu.İlk ve Orta Öğrenimini  İnönü İlçesinde tamamladı.lise eğitimini Eskişehir Tepebaşı Kılıçoğlu lisesi Edebiyat bölümünden mezun oldu.Sağlık Bakanlığı Gıda ve Çevre Sağlığı Bölümünü de bitirdikten sonra.Eskişehir Sağlık müdürlüğü Gıda ve Çevre Sağlığı müdürlüğüne atandı.
Halk Sağlığı,Çevre Sağlığı,Birinci sınıf,İkinci Sınıf ,Üçüncü Sınıf Gayri Sıhhi Müesseseler ve İşyeri açma ve Çalışma  Ruhsatları ile ilgili komisyonlarda  Görev Yaptı.
1994 yılında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kurulunca  Odunpazarı Belediyesi Merkez İlçe belediyesine Atandı.Burada da Ruhsatlandırma ve sınıflandırma,gıda kontrolü Organeleptik  şubelerin kuruculuğu ve denetlemelerinde görev aldı.valiliğin Köy envartelleri ve Umumi hıfsısıhha kurulu komisyonlarında bulundu.
Ayrıca ISO 9000 Belediyelerde Toplam Kalite Yönetimi   ,ISO 90001:2000 Kalite Yönetim Sistemi:Hizmette Kalite,Memnuniyeti Sürekli Kılan Belediyecilik,  ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ,  ISO 22000:20005  Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi,  ISO 31000  Kurumsal Risk Yönetimi Sistemi Standartları,  KALDER,  ISO 9000 2000  Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi,  7. Kalite Yönetim Tasarımı Eğitimi,
KALDER Mükemmellik Modelleri,İletişim,Takım Çalışması ,Problem Çözme Disiplinİ  Eğitimleri,  Anadolu Üniversitesi Sorun Çözme Ana temalı  Eğitimleri Aldı ve Eğitimler Verdi.
Eskişehir Kamu- Sen Kuruculuğu,Türk Yerel Hizmet Sen Eskişehir şubesinde Denetim Disiplin Yönetim birimlerinde görev aldı. Halen Eskişehir Kent Konseyi 2. Kez Yönetim ve Yürütme kurulu Üyesi iken 2017 Yılında 4. kez Şube Başkanı Seçilmiş iken 18.02.2018 Tarihinde  6. Olağan Genel Kurulunda Genel Merkez Yönetim Kuruluna Seçildi.
Hasan Hüseyin UYGUN  Evli ve Bir Çocuk Babasıdır.